Melbromenox 30cps

Léčivé včelí doplňky

Cena:225.00CZ
VLASTNOSTI A ÚČINKY
Kapsle Melbromenox pro ženy obsahují včelí produkty, které jsou tradičně využívány v mnoha krajinách jako dietetikum a roborans a to především pro obsah proteinů, aminokyselin, vitaminů, sacharidů, stopových prvků a enzymů. Speciální směs včelího pylu perga a mateří kašičky je jedním z nejpopulárnějších přípravků pro ženy na celém světě, užívaných zvláště u obtíží spojených s menopauzou, dospíváním a nepravidelnostmi cyklu. V oblibě je u žen, které nesnášejí nebo se obávají syntetických hormonálních přípravků.

* Oblast použití zmírňuje návaly do hlavy, tachykardii, noční pocení a nespavost, nesoustředěnost, bolest hlavy, nepříjemné vysychání sliznic, syndrom chronické únavy, problémy osteoporózy
* podporuje odolnost proti bakteriálním a virovým onemocněním a schopnost koncentrace
* zvyšuje přirozenou imunitu organizmu, duševní a tělesnou výkonnost, zlepšuje celkový krevní obraz
* napomáhá nalezení pocitu své vlastní ceny a sebejistoty
* povzbuzuje srdeční činnost

Fermentovaný Pyl perga 367 mg, Lyofilizovaná Royal Jelly (včelí mateří kaše) 33 mg, AcidumL-ascorbicum (vitamin C) 30 mg, Propolis 10 mg, Koenzym Q10 15 mg v jedné želatinové kapsli.3 x denně 1 kapsle před jídlem prvních 10 dní, 2 x denně 1 kapsle před jídlem druhých 10 dní,1 x denně 1 kapsle před snídaní dalších 10 dní.
DOPORUČUJE SE DLOUHODOBĚ UŽÍVAT JEDNU KAPSLI DENNĚ. Opatrnosti musí dbát pouze osoby citlivé na včelí produkty. Nedoporučuje se těhotným ženáma dětem.
30 kapslí v 1 balení.
POVOLENO MZ ČR, HEM - 350-2-7-98/22375/1